Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Konu Dışı / Diğer Konular / Yönetimden
 Tavsiye, Paylaşım ve Yorumlar
 cift rakamlar
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mânâ
Zümrüt

130 Posts

Posted - 13/09/2006 :  20:26:00  Show Profile  Visit Mânâ's Homepage  Reply with Quote
Selam herkeze,

yaa bugun yine oyle cok oldu ki, cevap verebilen var mi?

saatte baktigimda, cogunlukla cift rakamlar goruyorum 18.18 21.21 23.23 gibi..

cok buyuk bir problem olmasada, merakima gitti herseferinde nasil boyle denk geldikleri.

sevgiler..

Edited by - on

agnia
Elmas

1198 Posts

Posted - 13/09/2006 :  20:33:44  Show Profile  Visit agnia's Homepage  Reply with Quote
Merhaba ve hoşgeldin Mânâ.
Ben de tesadüflere inanmam, bişey işaret etmek ya da hatırlatmak istiyodur sana, bi düşün bakalım. Ya da boşver olacak olan olur

Edited by - on
Go to Top of Page

Mânâ
Zümrüt

130 Posts

Posted - 13/09/2006 :  20:45:40  Show Profile  Visit Mânâ's Homepage  Reply with Quote
Merhaba agnia,

ben ruya yorumunu size mailliyen nurcan'im, doru hic birsey tesaduf degildir, ve hersey sirasi geldiginde cikiyor ortaya, ve neyle meskulsen karsina o cikiyor..gercekten karsima siz ciktiginiz icin cok sevindim, yine yazilarinizi okuyordum, okadar cok sey var ki kolaylikla bulup ogrenebildigim sizden.. super

sevgiler

Edited by - on
Go to Top of Page

Mânâ
Zümrüt

130 Posts

Posted - 13/09/2006 :  20:47:59  Show Profile  Visit Mânâ's Homepage  Reply with Quote
bu arada kimse Turkceme bakmasin, muhtamellen icinde birsuru yazi hatasi olacaktir

ögrenip onlrida duzeltecegim (insallah )

Edited by - on
Go to Top of Page

agnia
Elmas

1198 Posts

Posted - 13/09/2006 :  20:49:17  Show Profile  Visit agnia's Homepage  Reply with Quote
Tahmin ettim nedense, Ne güzel, tekrar hoşgeldin aramıza. Burada öyle tatlı insanlar var ki, ben gölgede kalacağım. Ama ne gam, ayni mekanı paylaşmak yeterince güzel zaten

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 14/09/2006 :  10:06:18  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
Sevgili mana inanır mısın daha dün bu konuda foruma yazayım mı? Benim gibi dijital saatlerde (cep telefonu ve bilgisayar) bu çift rakamları gören var mı diye düşünüyordum ki senin yazına denk geldim. Benim çift rakamlar görmem 11:11 ve 12:12 ile başladı ve ardından diğer çift rakamlar geldi. Örneğin en son dün 21:21 e merhaba dedim. Bazen ters çift rakamlar da görüyorum. 14:41 ve 15:51 gibi. 11:11 ve 12:12'nin taşıdığı anlamı Kyron yazılarında denk geldim. Daha fazla ipucu vermeyeyim. Bir parça dedektiflik yapıp;-) internetten bulmaya çalış. Hoş bir süprizle karşılaşacaksın. Çift rakamların sırrını paylaşmaya devam edelim. Sevgi ile kal.

Edited by - on
Go to Top of Page

Mavi
Elmas

Turkey
650 Posts

Posted - 14/09/2006 :  11:44:42  Show Profile  Reply with Quote
Ben de çok gözlemliyorum çift rakamları. ve bu konuda hiç bir yazı okumamış olmama rağmen; böyle rakamları gördüğümde içim pır pır oluyor. Bazen kendimi rakamlara öpücük yolluyor buluyorum. Demekki var bir hayır bu tür rakamlarda. Sevgiler...

Edited by - on
Go to Top of Page

mavi bulut
Elmas

Turkey
796 Posts

Posted - 14/09/2006 :  13:17:27  Show Profile  Visit mavi bulut's Homepage  Reply with Quote
Merhaba

Hoşgeldiniz sevgili mana

Sevgili mehtap,geçtiğimiz kış sabah 11:11 akşam 21:21 sürekli aynı saattemi bakıyorum ben diye düşünürdüm.Bu yaz olmadı.Bizimle nedenleri ve sürprizleri paylaşmanı istesem

Sevgiler

Edited by - on
Go to Top of Page

Mânâ
Zümrüt

130 Posts

Posted - 14/09/2006 :  18:02:27  Show Profile  Visit Mânâ's Homepage  Reply with Quote

cevaplariniz icin tsk'ler arkadaslar

sanirim en populer rakam 21.21 onu bende cok goruyorum,

mehtab; himm merak ettim , bakalim internette hangi aciklamalarla karsilasacagim, bulamazsam sen bulduklarini bizimle paylas olmaz mi...

sevgiler

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 14/09/2006 :  18:03:55  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
Elbette paylaşırım sevgili mavi bulut. İlk yazımda da dile getirdiğim gibi, 11:11 ve 12:12'nin taşıdığı anlamları Kyron kitaplarında gördüm ilk kez, -(yine Kyron mavi bulut;-) Sen onu peşine düşmeyi ertelesende o seni yakalamanın uğraşını veriyor sanırım;-)- ardından diğer spritüel kaynaklarda da benzer açıklamalara denk geldim. Şu anda işyerindeyim ve kitaplarıma ulaşamasam da hatırladıklarım; 11:11'in ve 12:12'nin dünya için büyük anlam taşıdığı. Belirli tarihlerde açılan iki kapı gibi düşün ve sözkonusu tarihlerin toplamı 11 ve 12'yi veriyor. Yanlış anımsamıyorsam; 11:11 yaşayan ve yaşamayan dünyada var olmuş tüm ruhların yüksek benliklerinin katılımı ile gerçekleşen, oylama sonucu verilen bir karar. Dünyanın gelecek çizgisini tümden değiştirecek bir karar, eski kehanetlerin iptali ile boyut değişimine ve yükselişe evet kararı.
12:12 ise sonrasında gelen bir aşama; insanlığın dünyanın ruhsal enerjisini taşıyabilecek güce
ulaştığında gerçekleşen bir değişim. Dünyanın koruyucu ruhlarının, - örneğin belirli bir bölgenin, bir dağın devası gibi- dünyayı terkettikleri ve taşıdıkları meşaleyi insanlara devrettikleri bir süreç. Başlayan ve devam eden. Yine Kyron'da 11:11'e denk geldiğimizde, ruhsal ailemizin bize merhaba dediği, yalnız olmadığımızı hatırlattığı söyleniyordu.
Benim ilginç bir 11:11 deneyimimi aktarmak istiyorum. Çok yakın bir dostumun boşanma davası sonrası yanındaydım. Dava sonrası adliyenin kafeteryasında oturuyoruz, boşanmayı eşi ile karşılıklı istemiş olsalar da, gözleri yaşlı ve çok üzgün. Onu avutmaya çalışırken cep telefonu çıkarıyor, bir yeri araması gerekli. Karşısına 11:11 çıkıyor ve hayretle gülümseyerek bana 11:11'diyor. (Spritüel konularla ilgisi olmadığı için benim 11:11'e yüklediğim anlama inanmıyor, hatta benim için kafayı tekrar yemeye başlayacağım diye endişeleniyordu. 2004 yılında sağlam bir çıldırı uçuşu yapmıştım;-)) Gülerek ona hiç birşey için endişelenmene, üzülmene gerek yok mesajı verildi sana diyorum, ruhsal ailen yanında.
İşte böyle sevgili mavi bulut. 11:11 ve 12:12 araştırmasını www.ruhsalalem.com adresine girip arama motorunda 11:11 ve 12:12 yazarak ayrıntılı yapabilirsin. Ha bu arada ben işin dozunu abartıp ters olarak gördüğüm çift rakamları 14:41 gibi olumsuz yorumlamaya ve herbirine ayrı bir anlam vermeye başlamıştım ki, dur dedim. Kendi kendini gerçekleştiren kehanetler yaratma.(Yüklediğim anlamlara uygun sıkıntılar da yaşadım bu arada) Sonuçta onlar da ruhun selamı ve sanırım yaşanan olumsuzluklarında bir ilüzyon olduğunu işaret ediyorlar. Bu sonuca vardıktan sonra ters çift rakamlarla karşılaştığımda da gülümsüyorum. Ve artık onlar bir aksiliğin işareti olmaktan çıktılar. Sevgi ile kal.
Ve Sevgili mavimarm anlamlarını bilmeksizin çift rakamları gördüğünde içinin pır pır etmesi ne kadar anlamlı değil mi? Sezgilerin yollanan sevgili bir merhabanın farkındaymış çünkü. Sevgi ile kal.

Edited by - on
Go to Top of Page

Mânâ
Zümrüt

130 Posts

Posted - 14/09/2006 :  18:09:56  Show Profile  Visit Mânâ's Homepage  Reply with Quote

super cok hizlisin, paylastigin icin tsk'ler
ruhsalaleme bakacagim...

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 14/09/2006 :  18:16:37  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
Sevgili Mana, yazım ulaştımı diye kontrol amacı ile geri döndüğümde senin mesajınla karşılaştım. Aynı anda mesaj atmışız. Başlangıç saatine bak. Bu arada lütfen benim açıklamam senin araştırmana engel olmasın. Varacağın sonuçları merakla bekliyor olacağım. Doğrusu sevgili mavi bulut'a yazarken ilk önce bir acabam olmuştu? Senin dedektiflik maceranı engellemek istemedim. Ancak bir yandan da mavi bulut'u yanıtlamamanın bir dostun sesini duymamazlığı gelmek gibi olduğunu hissettiğimden dayanamadım, hemen yazdım. Sizlerden gelecek araştırma sonuçlarını ve kendi yorumlarınızı heyecanla bekliyor olacağım. Sevgi ile kalın.

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 14/09/2006 :  18:18:58  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
sen benden daha hızlısın sevgili;-) mana, kontrol için tekrar döndüğümde senin gelmiş olduğunu gördüm. Sevgi ile kal.

Edited by - on
Go to Top of Page

Mânâ
Zümrüt

130 Posts

Posted - 14/09/2006 :  18:22:26  Show Profile  Visit Mânâ's Homepage  Reply with Quote
Posted - 14/09/2006 : 18:18:58

hey inanmiyorum, bakarmisin, son yazin bana 18:18:58 de geldi yine cift rakam...kesinlikla arastiracagim bakalim ne cikacak

Edited by - on
Go to Top of Page

mavi bulut
Elmas

Turkey
796 Posts

Posted - 14/09/2006 :  18:45:13  Show Profile  Visit mavi bulut's Homepage  Reply with Quote
Merhaba

Sevgili mehtap harikasın teşekkür ederim arkadaşım.
Bazen bazı şeyleri yazmıyorum.16 yaşındaki kızım ve arkadaşlarına
göre;seni sevenlerin düşündüğü anı yakalıyormuşuz.Eh buda aynı
şey sayılır.

Yazmamamın sebebi kendimi sınamak için yanlış anlaşılmıyım

Sevgiler

Edited by - mavi bulut on 14/09/2006 18:54:34
Go to Top of Page

zeyra
Zümrüt

126 Posts

Posted - 14/09/2006 :  19:10:03  Show Profile  Visit zeyra's Homepage  Reply with Quote

gece; sarı sıcak proğramını izliyordum tekrarı olma olasılığı yüksek zira geç saatte evde olabiliyorum
bir ara nükhet duru için hiç değişmiyor kesin dünyadan değil diye bir düşünce aktı geçti zihnimden
bir kaç aydır içinde olmama rağmen, sürekli bir şeyler öğrenmek için çabaladığım halde yazınızda ki www.ruhsalalem.com adrese gidip yazılanları okuyunca bir an ben bu dünyadan değilim düşüncesine kapıldım. nedense ...

saygılar/sevgiler

Edited by - on
Go to Top of Page

Mânâ
Zümrüt

130 Posts

Posted - 14/09/2006 :  19:37:36  Show Profile  Visit Mânâ's Homepage  Reply with Quote
Simdilik bu yaziyi buldum, merak edenler icin...

SAYILARLA YAŞAMAK

Nurettin Çalışkan

Modern bilimin en şaşırtıcı yönü Pisagorculuğa dönüşüdür.
Bertrand Russell

Yüzyıllar boyunca insanlar sayılara özel bir önem verdiler, onlara rakamsal değerlerinin ötesinde bir anlam yüklediler. Matematiğin bir aracı olan sayıların insanın kişiliğinin gizli yanlarını gösterdiği düşünüldü. Pek çok insan sayıların uğuruna ya da uğursuzluğuna inandı.

M.Ö. II binde İbraniler, Yunanlılar, Latinler ve Araplar baş tanrıların her birine bir sayı verdiler. Mayalar, oluşturdukları 260 günlük tören takviminde, takvimi her biri bir Tanrının adını taşıyan 20 günlük devrelere böldüler. Her tanrının adına 1-13 arası değişen bir sayı da vermişlerdi. Böylece, 260 günlük takvimin her gününün, Tanrılarla ilişkili özel bir adı ve başka bir gün için yinelenmeyen bir sayısı vardı.

Pisagorcular sayıların aklı, sağlığı, adaleti ve evliliği etkilediğini düşünüyorlardı. Onlara göre, bütün sayıların başlangıcı olan 1, birliği ve tekliği temsil ediyordu. Çift sayılar dişildi, ilk çift sayı olan 2 farklı düşüncelerin simgesiydi ve çeşitliliği temsil ediyordu. 1 ve 2 sayılarının toplamından oluşan ilk tek sayı 3 erildi ve uyumun simgesiydi. 4 sayısı adaleti, ilk dişil ve eril sayıların toplamından oluşan 5 evliliği, 6 yalnızlığı, 7 sağlığı ve 8 aşkı temsil ediyordu. Pisagorcuların sisteminde ilk dört sayının toplamı olan 10 en mükemmel sayıydı. Onlara göre yıldız türünden gökte dolanan 10 cisim olmalıydı. Fakat görünen sadece 9 cisim varken onlar özel bir onuncu cisim oluşturdular; görünmez bir karşı dünya.

yazinin devamini okumak istiyenler icin
http://www.izinsizgosteri.net/asalsayi03/nurettin.caliskan_03.html

Edited by - on
Go to Top of Page

agnia
Elmas

1198 Posts

Posted - 14/09/2006 :  20:15:59  Show Profile  Visit agnia's Homepage  Reply with Quote
11 sayısı için bi kitap yazmıştım, tamamen sezgisel
Öğrendiğimiz şeylere fazla takılmadan, dengemizi muhafaza ederek yaklaşmanın daha iyi olacağını düşünüyorum. Ve tabi her zaman hayra yorarak. Hayra yormakta zorlandığım bişey olursa onu derhal unutuyorum

Edited by - on
Go to Top of Page

mavi bulut
Elmas

Turkey
796 Posts

Posted - 14/09/2006 :  21:41:03  Show Profile  Visit mavi bulut's Homepage  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agnia

11 sayısı için bi kitap yazmıştım, tamamen sezgisel
Öğrendiğimiz şeylere fazla takılmadan, dengemizi muhafaza ederek yaklaşmanın daha iyi olacağını düşünüyorum. Ve tabi her zaman hayra yorarak. Hayra yormakta zorlandığım bişey olursa onu derhal unutuyorum

Ruhun fiziği adlı kitabı okuyorum.Okuduğum bölüm kaos ve düzenle
ilgili."Eğer bir yerde düzen hakimse,başka bir yerde düzensizlik
mutlaka olacaktır" bunu düşünürken tesadüfe bakınki! sizin yazınızı
gördüm.Ve karar verdim.Çoşmak azamiye indirilecek.Başka bir insanın
hüzünlenmesine neden olmak istemiyorum.

Sevgiler saygılar

Edited by - on
Go to Top of Page

idea
Zümrüt

Turkey
204 Posts

Posted - 14/09/2006 :  21:58:43  Show Profile  Visit idea's Homepage  Reply with Quote
...böyle anlara bayılıyorum...
bir saat öncedir en fazla, küçük bir olaydan, aynı sonuca vardım,
sevgili mavi bulut.
aklımdan çok benzer bir cümle geçti, aşırı hüzün ya da büyük coşkulara dair.

Edited by - on
Go to Top of Page

agnia
Elmas

1198 Posts

Posted - 14/09/2006 :  22:31:40  Show Profile  Visit agnia's Homepage  Reply with Quote
quote:
Originally posted by idea

...böyle anlara bayılıyorum...
bir saat öncedir en fazla, küçük bir olaydan, aynı sonuca vardım,
sevgili mavi bulut.
aklımdan çok benzer bir cümle geçti, aşırı hüzün ya da büyük coşkulara dair.

Sevgili arkadaşlarım, hiç bişeye hayır değil
O kendiliğinden olunca olur. Bi gün bi farkedersiniz ki, son (atıyorum) iki yıldır aşırı hüzün ve çoşku duymamışım! Alla alla, bu nasıl oldu? olur

Edited by - on
Go to Top of Page

mavi bulut
Elmas

Turkey
796 Posts

Posted - 14/09/2006 :  23:40:48  Show Profile  Visit mavi bulut's Homepage  Reply with Quote
Peki sevgili agnia

Edited by - on
Go to Top of Page

agnia
Elmas

1198 Posts

Posted - 14/09/2006 :  23:51:20  Show Profile  Visit agnia's Homepage  Reply with Quote
An'da gelene rıza göstermek mutlulukların en büyüğü.
Artık o an ne akıyorsa, bazen hüzün bazen coşku, bazen de sevinç, hiç biri sebebe bağlı olmuyo bunların, öyle gelip gidiyolar. İlginç bi dans.
Öyle oluyo ki, aniden insanı hıçkırıklı-boğulmalı bi ağlamaya ya da çoğunlukla insanı yerlere devirecek denli gülmeler sarıyor. Eh buyursun gelsin naapalım oluyor.

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 15/09/2006 :  00:12:23  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
Sevgili agnia 11:11 ve denge bağlantısını merak ediyor musun? www.ruhsalalem.com a gir. Arama moturuna 11:11 yaz ve gelen 14.kayıtı tıkla. Okuduğumda kocaman bir gülümseme belirdi yüzümde. Paylaşmayı istedim. Sevgi ile kalın.

Edited by - on
Go to Top of Page

agnia
Elmas

1198 Posts

Posted - 15/09/2006 :  00:45:14  Show Profile  Visit agnia's Homepage  Reply with Quote
Haklısın, teşekkürler

Edited by - on
Go to Top of Page

mavi bulut
Elmas

Turkey
796 Posts

Posted - 15/09/2006 :  01:24:40  Show Profile  Visit mavi bulut's Homepage  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agnia

An'da gelene rıza göstermek mutlulukların en büyüğü.
Artık o an ne akıyorsa, bazen hüzün bazen coşku, bazen de sevinç, hiç biri sebebe bağlı olmuyo bunların, öyle gelip gidiyolar. İlginç bi dans.
Öyle oluyo ki, aniden insanı hıçkırıklı-boğulmalı bi ağlamaya ya da çoğunlukla insanı yerlere devirecek denli gülmeler sarıyor. Eh buyursun gelsin naapalım oluyor.

Aslında aynen bunları hissettiğim için peki dedim.Sevgili oğlum
hadi hadi dediği için fazla yazamadım.Ancak bu saatlerde rahatça yazıp
okuyorum forumdakileri.

Sevgiler saygılar

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 15/09/2006 :  10:48:24  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
Sevgili Mana verdiğin adrese girip, yazının tümünü okudum. İlginç bir yazıydı teşekkürler.Sevgili Mavi bulut harika olan sizlersiniz. Dün gece 11:11 araştırmasını yaparken ilginç bir rastlantı yaşadım;-) aktarmak istiyorum. Bilgisayarın başındayım ve televizyon açık. Ancak seyretmiyorum, sadece internette açılacak olan yeni sayfayı beklerken ara sıra göz atıyorum. CNBC-E de bir filim var, her zaman ki gibi alt yazılı. Bir alt yazı takılıyor gözüme "11'mi, sanki bir şaka gibi" benzeri bir yazı. O andan itibaren filme bir parça daha dikkat ediyorum. 11 numaralı formayı giyen bir beyzbol oyuncusunun, forma numarası değiştiğinde uğur sayısını kaybettiği düşüncesi ile başarısız olmaya başladığı bir film. Takıntılı bir hayranı ise bu numaranın elinden alınmasına sebep olan kişiyi öldürerek, uğurunu ona tekrar kazandırmayı deniyor. Adamımız gerçekten başarılı oyunlar çıkarmaya başlıyor, 11 numaralı formasına tekrar kavuşunca. Ancak bu başarısını 11 rakamını tekrar taşımasına değil, düşmanının ölümü ile sadece bir oyun oynandığını, beyzbol'un hayat olmadığını kavramasına ve bu sonuçla rahatlamasına bağlıyor. İlginç bir rastlantı değil mi? Bazen yukarıda birilerinin bizimle dalga geçtiğini düşünmüyor değilim doğrusu;-)

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 15/09/2006 :  10:59:40  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
Bu arada, çift rakamlar, ile ilgilenen tüm diğer arkadaşlar sevgili agniaya gönderdiğim mesajda ki 14. kayıta sizde girer misiniz Tüm ilgilenenler için gönderilmişti. Ancak sevgili Agnia denge konusunu vurgulamış olduğu için ona hitaben yazıldı

Edited by - on
Go to Top of Page

Mânâ
Zümrüt

130 Posts

Posted - 15/09/2006 :  12:54:00  Show Profile  Visit Mânâ's Homepage  Reply with Quote
merhaba,

yine bi seyler buldum, bu sefer hollanda'ca o yuzden bir kismini ben ceviriyorum..

bir isaret olabilecegi yaziyor, o zaman (intuïtie) hissimizi takip edebilecegimiz belirtiyorlar..

nummerologie de, rakamlari toparlayip tek rakam cikildiginda yorum yapiliyormus, yani 16.16 gordugumuzde 1+6+1+6= 14 1+4+ 5

5'in genel aciklamasi.. (genis acikmamasida varmis)

hayat ve hayat enerjisini (vitaliteit) simgeliyormus
5 in rengi: gokmavisi,iletisimin rengiymis
gunu: cumaymis
astrolojide: teraziyi
chakrada: boyun bolgesini simgeliyormus

bunlar bana pek birsey ifade etmiyor henuz, ama anliyanlar (ilgilenenler) rakamlari teke indirerek kendileri yorumluya bilirsermis..

sevgili agnia'nin yazmis oldugu gibi, herseyi hayra yormakta fayda var, olacak olan oluyor zaten zamani geldiginde.. oyun oynayip herseyde olumlu onani gormek,(belki polyanacilik) buyuk zefk veriyor bu sekilde olmus olanlara hayiflanmak yerine tebessumle ne sansliymissim ki boyle oldu diyorum...ben cok sey diyorum . naïflik degil ki bu, bu sekilde de cok sey ogreniliyor..farkediyorum, yada kendime donuyorum..

bu oyuna bilinc altim ne kadar katiliyor, onu daha bilmiyorum, olcmekteyim..

sevgiler

Edited by - on
Go to Top of Page

mavi bulut
Elmas

Turkey
796 Posts

Posted - 15/09/2006 :  14:52:22  Show Profile  Visit mavi bulut's Homepage  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mehtap

Bu arada, çift rakamlar, ile ilgilenen tüm diğer arkadaşlar sevgili agniaya gönderdiğim mesajda ki 14. kayıta sizde girer misiniz Tüm ilgilenenler için gönderilmişti. Ancak sevgili Agnia denge konusunu vurgulamış olduğu için ona hitaben yazıldı

Dün gece bende girdim oraya sevgili mehtap.Orada yunuslar ve galaksiler
vardı solda bir yerde.Aniden bir şey yaşadım.Kendimi gözlüyoruma yazdım
ancak sildim.Kendimden saklanmaktı amacım.Yazıyı sildim ama yakaladıgım
anı silmem mümkün olmadığından,şimdi onu çözümlemeye çalışıyorum.
Sana bir sır vereyim yine kryon!!
Sevgiler arkadaşım.

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 15/09/2006 :  17:28:21  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
[quote]Originally posted by mavi bulut

Sana bir sır vereyim yine kryon!!
Sevgiler arkadaşım.

Güldürdün beni, sende hep gülesin sevgili arkadaşım.

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 21/09/2006 :  11:40:27  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
2012 limitsiz yeni enerji-yeni insan sitesinden alıntılanmıştır.
12 Ağustos 2006 Toronto-Ontoris-Kanada
Kyron'un bu tarihli canlı celsesinden

".....bu bitiş zamanları aslında başlangıç zamanlarıdır. İçinizden kaç kişi saate bakıp 11:11 gördü? Bunu gördüğünüzde enerji size bitiş zamanları mı diyor. Numorolojik olarak 11 aydınlanmadır. O zaman 11:11 ayarlanmış aydınlanmadır. Böyle adlandırmak istiyorsanız. Aydınlanma. Aydınlanma. Bu hiçbirşeyin sonu değildir. Bir vaattir....."

Eğer becerebilirsem bu celsenin tümünü Ruhsal Kanallar topiğine aktaracağım. Sevgi ile kalın.

Edited by - on
Go to Top of Page

mavi bulut
Elmas

Turkey
796 Posts

Posted - 21/09/2006 :  22:27:35  Show Profile  Visit mavi bulut's Homepage  Reply with Quote
Merhaba

Teşekkürler sevgili mehtap,ruhsal kanal mesajları topigine aktardığın
yazıya hızlıca baktım.İlgimi çeken,2008/10 ve 9 sayıları oldu.
Yıllar önce "Hayatımızın Amacı"Dan Mıılman'ın yazdığı bir kitabı
aklıma getirdi sayılar.9 benim en sevdiğim sayıdır.Doğum tarihimin
toplamı,28/10 dur.9 yıllık iş hayatımdan sonra işten ayrıldım.Bir
dolu 9 ile ilgili yazı yazabilirim benimle ilgili.Şu an kütüphanem
çok karışık yerini değiştireceğim.O kitap elime geçince sayılarla
ilgili bir şeyler yazmak istiyorum.Fakat o kitabı olan arkadaşlar varsa
belki benden önce paylaşmaya başlarlar
Teşekkürler
Sevgiler

Edited by - on
Go to Top of Page

agnia
Elmas

1198 Posts

Posted - 21/09/2006 :  22:55:07  Show Profile  Visit agnia's Homepage  Reply with Quote
Eski bir kitap. Gerçekten ilgi çekici bilgiler vardır orda. DM büyük bir araştırma yapmış olmalı bu kitap için. İnsanın kendi üzerinde incelemeye başlamasında belki ilk ve heycan verici bi başlangıç olabilir
Numeroloji kadar hatta ondan da dehşet verici olan "kuzey ay düğümü" konusuna da ilginizi çekmek isterim. Türkçede sanırım "ruhsal astroloji" ismi ile yayımlandı.

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 21/09/2006 :  22:57:45  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
Sevgili mavi bulut, bahsettiğin kıtap uzun süre başucu kitabım oldu. Ne yazık ki gidip dönmeyen kitaplarımdan. Ancak hep aklımda taşır, yeniden almalıyım der dururum. O zaman geldiğine işaret ediyor sanki. 1 Yaratıcılık, O Ruhsallık, 2 işbirliği ve dengeydi ve 8'inde bollukla bağlantısı olduğunu hatırlıyorum. Bu arada ben 29/11'im.;-)

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 22/09/2006 :  02:16:09  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mavi bulut

Merhaba

Hoşgeldiniz sevgili mana

Sevgili mehtap,geçtiğimiz kış sabah 11:11 akşam 21:21 sürekli aynı saattemi bakıyorum ben diye düşünürdüm.Bu yaz olmadı.Bizimle nedenleri ve sürprizleri paylaşmanı istesem

Sevgiler

Bu alıntıyı yaptım mavi. Sevgili manada 21:21'den bahsedip galiba en popüler rakam bu demişti. Ve bende 21:21' en son gördüğüm rakam olarak belirtmiştim,bu topikte yeralan bir mesajımda. O zamandan beri 21:21 ne ola ki diye sorarken (sadece 12'nin tersi derin saptamasını yapabildim.)

Okuduğum Alevilikle ilgili kitapta-Bilgi kitabı nedir? topiğinde adını verdiğim- Şu sözcükle karşılaştım. (Bu karşılaşmalar da bir garip, son dönemlerimde acaip sıklaştı.Hayrolsun diyelim)

Anadolu Alevileri olan Kızılbaş dedeler 7 kat yer, 7 kat gök ve Arş-ı Ala olarak 3'e ayırdıkları (yine kutsal üçleme) bu bedeni bu şekilde ele alırken acaba ne demek istiyorlardı.(Küçük bir ek bilgi: Eğer üçe ayrılan bu 7'şerli değerleri 3x7 olarak ele alırsak, bu bize 21 rakamını verir. 2 ile 3'ü toplarsak bu gene 3 yapar. Yani yine kutsal üçleme) Bu sayı yani 21 Hac'da şeytan taşlamada kullanılan toplam taş sayısıdır da.

İlginç değil mi? Paylaşmak istedim. 21 ve 11 rakamının bağlantısına dair bir varsayımım da belli belirsiz oluştu gibi. İpucu Kyron mesajında ki alıntıda gizli Senin nasıl bir bağlantı kuracağını merak ediyor ve şimdilik susuyorum. Sevgi ile kal.

Edited by - on
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 03/03/2007 :  01:30:07  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
Çift rakamlar görülmesi ile ilgili ilginç bir değerlendirme.

Bu sizin SİZE göz kırpması ve zamanın geldiğinin bir hatırlatmasıdır denilen.

merak eden arkadaşlar için; www.onlardan.com sitesinde, yazışmaları tıklayın ve sonra yazışma 27'yi tıklayın ve (287) nolu yazıyı okuyun.

Sevgiler;

Edited by - on
Go to Top of Page

indigo kubi
Elmas

Turkey
346 Posts

Posted - 16/12/2007 :  07:54:11  Show Profile  Reply with Quote
3-3-2007' deyazmış sevgili mehtap melek

bende ilk mehtap melekten duymuştum çift sayıları,en başta önemsememe rağmen bir şey göremedim.ama zamanla saate ne zaman baksam ardı ardına,bazen karışık çift sayılar görüyorum.
ve ne zaman görsem,"yanlız değilsin,mutlu ol,herşey mükemmel" olduğu aklıma geliyor

ne mi görüyorum?...
21:21 14:14 14:41 22:22 12:21 23:23 19:19 13:13

saysam bitmez..ama en belirginleri bunlar....

tatlı belam,sevgili sayımı da unutmayayım bari.
rögar kapağında bile 313 görmüş adamım.nasıl gözüm çarptıysa :))

Edited by - indigo kubi on 16/12/2007 07:57:00
Go to Top of Page

Mehtap
Elmas

Turkey
408 Posts

Posted - 16/12/2007 :  13:08:07  Show Profile  Visit Mehtap's Homepage  Reply with Quote
Sevgili İndigo kubi, aşağıda kopyaladığım yazıyı, çift rakamlar topiğine göndermek istiyordum ama kalıp gitmişti. Sen yazınca demek ki göndermeliyimdim diye düşündüm. Sevgiler...
Bu arada bende çift rakamlar ile onların ters yazılışlarına denk gelip duruyorum. Bu konuya ilişkin kendi gözlediğim bir şeyde var. Dengede, huzurda olduğumda çift rakamlar, bir parça karmaşa içindeysem ters çift rakamlar geliyor.

02.12.2007
ÜSTAT RAKAMLARI VE 11:11 YILDIZ KAPISI

Gillian MacBeth-Louthan

DÜNYA ÜZERİNDEKİ HER ŞEY NÜMERİK BİR KONFİGÜRASYON İLE TANIMLANIR. TÜM YAŞAM RAKAMLARA İNDİRGENEBİLİR VE RAKAMLAR İLE AÇIKLANABİLİR. BU NÜMERİK DİZİLİŞLER HER İNSANI AYARLAMAYA VE DENGELEMEYE YARDIMCI OLAN YENİ ANLAYIŞ SERİLERİNE HİZALANMAYI GETİRİR. TÜM SEVİYELERDE RAKAMLAR FOTON IŞIĞININ YÜKSEK TANIMLAMALARI İLE BAŞ EDEBİLMESİ İÇİN BEDENİ HİZALAR.

Her bir rakamın aşılanması (telkini) her bireyin gereksinimlerine uyması için kişileştirilir. Gerekli ışık parçacıklarının nümerik parçacıklara oranını sağlar. Beyin bu yeni enerjilere ayarlanırken, bireyin insan/hayvan oranından çıkıp insan/ışık eşitliğine yükselmesini sağlayan bir yükselme gerçekleşir.

Rakamlar ve insanlar el ele giderler. Bilinen zamanın başlangıcından beri yaş, doğum tarihi, kilo veya sahip olduğumuz deve sayısı gibi nümerik denklemler ile tanımlandık, rakamlar her zaman bizim sessiz partnerlerimiz oldu. Bugünlerde bir çocuk doğduğunda, ilk yapılan şey ölümlerine kadar yaşamları boyunca onları takip edecek olan bir rakam verilmesidir, öldüklerinde onları tanımlayacak yeni bir rakam verilir. Saatlerimizdeki rakamlar ne zaman gideceğimizi, ne zaman duracağımızı, ne zaman kahve içeceğimizi, ne zaman uyuyacağımızı bize söyler. Rakamlar bedenimiz gibi bizim bir parçamızdır. Rakamlar optiktir… Gözler beynin uzantısıdır ve gözler bu rakamları gördüğü zaman ve beyinde kodlanma aktive olduğu zaman, üzülmeyi bırakın ve sadece keyfini çıkarın.

1992’de insanlığa aktivasyon rakamı olarak 11:11 verildi. Solar Işığın yeni oktavına enerjisel olarak bize eşlik ediyor. Bizi izleyen sayısal bir imza yaratmak, bir geçiş kapısı yaratır, bu kapı vasıtası ile kendi içsel benliğimizin daha fazlasını anlarız. O, ilahi hafızasını arayan bir insan olarak en yüksek potansiyelinize bir giriş veya geçiş kapısıdır. Bir ‘tüm var olan’ın içinde bir tekilliktir. ‘Bir’ etrafındaki dünyanın ayna benzeri yansımasında kendisini arar. Bu giriş kapısı bilmeden kendiniz için koyduğunuz sınırlamaları aşma fırsatı sunar. Bu enerji 2012’ye kadar aktive olmuş durumda kalır.

ÜSTAT RAKAMLAR enerjisel olarak tek dijitlerin anlamını vurgular. Bilinen en güçlü titreşimlerin bazıları olduğu düşünülür. Ham erişilmemiş potansiyeli sembolize ettikleri ve kişinin aydınlamaya erişmesine yardımcı oldukları düşünülür. Bu enerji görecek gözleri olanlar tarafından kullanılmayı bekliyor.

İster ÜSTAT RAKAMLAR (Hepsi aynı rakamlar) veya KİŞİSEL KODLAR (aynı karışık rakamları tekrar tekrar görmek) olsun, sayısal yüklemeleri deneyimlediğiniz zaman bir dakika durun, bu enerjinin sizden doğmasına izin verin. En derin arzunuza odaklanın ve onun tezahür ettiğini görün. Evren şimdi düşüncelerinizin resmini çekti. Herhangi önyargılı olduğunuz kavramları kendinizden boşaltın ve bırakın ışık niyetlerinizin yıpranmış kenarlarını diksin. Kişisel evreninizdeki her rakam bilinçaltınızı DNA konfigürasyonlarının yeni modeline tetikliyor.

00, 000 veya 0000

Büyük boşluk, ne olduğu bilinmeyen, henüz doğurulmamış olan. Yüksek boyutlu akışa girmek, zaman matrikslerinin değişimi. Yaratımdan önceki yaratımın portalı. Her zaman evren ile bir olduğunuzun hatırlatıcısı. Kendinizi, koşulsuz sevilirken ve sarmalanırken Yaradan tarafından kucaklandığınız merkezin içinde hissedin. Tamamlanması gerekenleri kendinizin – tamamladığı içsel çemberin etrafında yürüyün.

11, 111 veya 11:11

Anında tezahür mesafesinde yolculuk eden tüm var olana Giriş Kapısı. İnsan – yapımı tezahürü bırakma ve Meshedilmiş Yaratıma girme. Kapılar kapalı kapıları açar ve siz tüm kapıların arasındasınız. Düşüncenin 13 saniye süreleri ile bilinçli yaratımı. Kişinin içsel kalp arzularının bolluk içinde yaratımında Ruhüstü (Tanrısal Benlik) ile bir olmak.

22, 222 veya 22:22

Hayal kırıklığı olmadan tezahürün/yaratımın en yüksek sırası. Tüm sözcükler, düşünceler, eylemler ve niyetler büyümeleri için yağmur ile veya yağmur olmadan tohumlanır. Kutupluluk çevresinden çıkma. Zaman sizinle veya siz olmadan ilerler. Varsayım (kusur) ile yaratmayın. Niyetiniz ile bir modeli taşıyın, bilin ki sözleriniz, eylemleriniz ve hareketleriniz ile ektikleriniz büyüyecek ve cennet mevsimleri ile uyum içinde çiçek açacak.

33, 333 veya 33:33

Bu rakam size bir seçim sunar. Kutsal üçlü DNA yapınızdaki tetrahedron (3 taraflı piramit) içinde aktive edilir. Bu rakam yüksek derecede tekamül etmiş spiritüel varlıklar/üstatlar/melekler/Mesih ile bağlantı kurma fırsatını sunar. Bedeniniz, zihniniz, canınız, Ruhunuzun tekamülü ile anlaşma içinde. Bu rakamın içinde, kararsızlığın keskin bıçak tarafında bulunmanıza izin verilmez. Ruhüstünün bilgeliği ile bağlantı ve sonuç ne olursa olsun seçimlerinizin tümünde kutsallığı görmek.

44, 444 veya 44:44

Sizin için yapılan ışık temeli. Yeni fırsatlar istenmeden gelir. Düşünce ile, tuğla tuğla geleceğinizi inşa edin. Negatiflikleri ile hayallerinize çok fazla rüzgar üfleyenlere izin vermeyin. Kanıtı görene kadar derinden inanın. İlahi gerçek olarak bildiğinizde dengede durun, ışık platformu sağlamlaşır.

55, 555 ve 55:55

Evren, isteseniz de istemeseniz de sizin için değişiklikler yapıyor. Evren Ruhunuzun izni ile yönünüzü değiştiriyor. Kendinizin kıyılarınıza yerleşene kadar vizyonu taşıyın. Bu değişim bazı uzun zamandır unutulmuş duaların yanıtı olabilir. Gelecek zihin gözlerinizde görmeniz için saklanmıştır. Akıntıların sizi görmenin bu noktasında sizden hala saklı olan olasılıkların yeni geleceğine götürmesine izin verin.

66, 666 veya 66:66

2004 yılında, 6’nın titreşimi kutsal yayınım olarak hissedilecek olan ışık titreşimine değişecek. Uzun zamandan bu yana insanlık “6” ile ilgili olan her şeyi negatiflik, şeytan, kötü olarak düşünmeye şartlandı. 6 rakamı kendi sayısal açıklamasına saygı duyularak yaşamın orijinal tohum düşünce/mavikopyasına geri dönmenizi istiyor. 6 dünyadandır, ama dünyada ve dünyadakilerde güzel bir kutsallık vardır. Dünya ana 2004’te kendi orijinal formuna geri dönmeye başladı. 6 rakamının gerçek özü ile hizalanarak inşa halindeki dünya – yolunda yolculuk yaparken uyum ve yumuşaklık bulursunuz.

77, 777 veya 77:77

Bu, spiritüel savaşçının titreşimidir. Kendi içinde ve ruhunun içinde dar yolda yürüyenlerdir. Yedi ışık için, ışık tarafından ve ışık ile çalışır. Yediler yer, içer, düşünür ve ışıktan konuşur. Yedilerin ışığın sınırlarının dışında dolaşmalarına izin verilmez. Yedi sizi yuvaya getirir, burada mucizeler her anda olan olaylardır, herhangi bir formda ve tüm formlarda yıldızlarda uçabilir ve dans edebilirsiniz. Yedi harikalar, sihir ve mucizelerin doğal olaylar olarak görüldüğü bir yerdir. Yedi sizin doğal varoluş halinizdir.

88, 888 ve 88:88

YUKARDA NASILSA AŞAĞIDA VE İÇİNİZDE ÖYLEDİR. Bu konfigürasyon size tüm geçirgen sınırlamaları aşmanıza eşlik eden sonsuzluk portalını verir. Normal sınırlarınız olarak bildiklerinizin ötesine gitmenin rakamıdır. Sizin aya uçmanızı ve geriye dönerken Samanyolunda durmanızı ister. Saf spiritüel atomik enerjidir, saf güç kaynağıdır. Başarı, refah ve evrensel kutsamaların tadı eklenmiş büyük iştir. Sonunda Kutsal Yaradan’ın size vaat ettiği ilahi mirasınızı hatırlamaktır. Sizi dünyasal sınırlamaların üzerine yükseltir ve zenginlik ve cömertlik yerine çıkartır.

99, 999 veya 99:99

Kozmik ve kişisel tamamlanma, SON! Kalbin, ruhun sevgisinin bir sonraki seviyesine giriş ve kendini iyileştirerek gezegenin tekamülüne hizmet etme. Dokuzun yüksekliğinden Işığın bir sonraki seviyesine serbest – düşüş. Aynı nefeste her şeye giriş ve çıkış. Bilinmeyen armağanlara kuantum sıçrayışı dokuz vasıtası ile gelir. Görmeye ve zamanın bu dakikasında olduğunuzdan daha fazlası olmaya hazır mısınız? Dokuz çoklu seçimlerin cennetsel hattında foto finiştir.

Daha Fazla Bilgi İçin : http://www.ruhsalalem.com

Edited by - on
Go to Top of Page

indigo kubi
Elmas

Turkey
346 Posts

Posted - 18/04/2008 :  15:57:30  Show Profile  Reply with Quote
son günlerde gördüğüm sayılar,saat sayıları bir garip...

17:07 18:08 19:09

bir haftadır görüyorum bunları.çift sayıları da 11:11 hariç pek görmez oldum.hayırdır inş.

Edited by - on
Go to Top of Page

ivrin
Elmas

Turkey
492 Posts

Posted - 20/04/2008 :  17:22:07  Show Profile  Visit ivrin's Homepage  Reply with Quote
Şimdi anlıyorum neler olduğunu; Üstat rakamlardaki doğumumla gelenler;

Benim doğum tarihim 28,8,1965.. doğum saatim ise 08:08.. ve içerikteki açıklama da üstat rakamlarla doğumumla gelenler;

-88, 888 ve 88:88 -YUKARDA NASILSA AŞAĞIDA VE İÇİNİZDE ÖYLEDİR. Bu konfigürasyon size tüm geçirgen sınırlamaları aşmanıza eşlik eden sonsuzluk portalını verir. Normal sınırlarınız olarak bildiklerinizin ötesine gitmenin rakamıdır. Sizin aya uçmanızı ve geriye dönerken Samanyolunda durmanızı ister. Saf spiritüel atomik enerjidir, saf güç kaynağıdır. Başarı, refah ve evrensel kutsamaların tadı eklenmiş büyük iştir. Sonunda Kutsal Yaradan'ın size vaat ettiği ilahi mirasınızı hatırlamaktır. Sizi dünyasal sınırlamaların üzerine yükseltir ve zenginlik ve cömertlik yerine çıkartır.

Bu tarihte doğdum, aynı tarihte 2 kez evlilik yaptım, bütün önemli kararlarım bu tarihe tesadüf eder ve ben bazen ürperirdim "neler oluyor" diyerek. Yukarıdaki bu gelen cevapla neler olduğunu sanırım şimdi daha iyi anlayabiliyorum. Ve bazı kimseye anlatamadığım farklılıkların ne olduğunu, isbatlayamayışımı, yaradan boyutundan gelenleri. Hepsini şimdi daha iyi anlıyorum:)teşekkürler bu güzel paylaşım için.

Sevgiyle..

Edited by - ivrin on 20/04/2008 19:24:30
Go to Top of Page

ivrin
Elmas

Turkey
492 Posts

Posted - 20/04/2008 :  17:34:05  Show Profile  Visit ivrin's Homepage  Reply with Quote
Bu durumda ben tekamülümdeki sondan bir önceki adımdayım yani tekamülümüzde tüm sıçramalar doğduğumuzda belirlenmiş durumda, ne yaparsak yapalım olduğumuzdan fazlası olamayız!
Zorlamak yanlış yaşamak lazım sadece, kaygılar boş, gereksiz çabalara girmeden, yeteri kadarıyla, gelene izin vererek yaşayacağız:)

zincirin halkaları gibi geliyor farkındalıklar, sırasıyla zorlukla beraber kolaylık, kolay ve zor birarada.

Sabah ta İnşirah suresi geldi ve orada da bu mesaj vardı:)

İNŞİRAH SURESİ
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla
1- Biz, senin göğsünü yarıp-genişletmedik mi?
2- Ve yükünü indirip-atmadık mı?
3- Ki o, senin belini bükmüştü;
4- Senin zikrini (şanını) yüceltmedik mi?
5- Demek ki, gerçekten zorlukla beraber kolaylık vardır.
6- Gerçekten güçlükle beraber kolaylık vardır.
7- Şu halde boş kaldığın zaman, durmaksızın (dua ve ibadetle) yorulmaya-devam et.
8- Ve yalnızca Rabbine rağbet et.

Yaradan boyutundan sevgilerle, gülücüklerle.. ne güzel:)

Sabırsızlıkla bekliyorum Ağustos ayını, 8,8,08 ve sonrasında da 28,8,08......

Sevgiyle kalın..

Edited by - ivrin on 20/04/2008 19:28:44
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum © 2004 Budur.com Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.04
Google

Web www.budur.com
Detayonline Gizli
Gerçekler
oyun komedi sohbet
Visitor Counter by Digits